Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (99 komentářů)

lucka, (17. 06. 2014 14:02) Reagovat
Rada bych se zeptala co je na nízkej tlak nejlepší, klesá mi to až 70/60 a to už jsem v čudu. Sportuju,kafe jsem nikdy nepila, sem tam kolu,sladký nejím.
Karolína, (04. 07. 2014 05:55) Reagovat
[quote name="lucka"]Rada bych se zeptala co je na nízkej tlak nejlepší, klesá mi to až 70/60 a to už jsem v čudu. Sportuju,kafe jsem nikdy nepila, sem tam kolu,sladký nejím.[/quote]Pokud vám ty běžné rady nezabírají, poraďte se s lékařem. Myslím, že přímo léky na nízký tlak nejsou, ale možná by vám doktor naordinoval nějakou podpůrnou léčbu.
Lída, (02. 10. 2014 08:47) Reagovat
Může nízký tlak souviset s nějakou vážnější nemocí (myslím jako, že by šlo o hlavní příznak)? Nikdy jsem totiž netrpěla nízkým tlakem, spíš malinko vyšším, ale ještě v normě a najednou mám nízký tlak, bolí mě hlava, cítím se slabě a celkově nejsem ve své kůži. Je to už druhý týden.
Štěpánka, (01. 12. 2014 12:22) Reagovat
[quote name="Lída"]Může nízký tlak souviset s nějakou vážnější nemocí (myslím jako, že by šlo o hlavní příznak)? Nikdy jsem totiž netrpěla nízkým tlakem, spíš malinko vyšším, ale ještě v normě a najednou mám nízký tlak, bolí mě hlava, cítím se slabě a celkově nejsem ve své kůži. Je to už druhý týden.[/quote]U některých nemocí je skutečně příznakem nižší tlak, ale nejde zpravidla o hlavní přízak. Mezi takové choroby patří například snížená funkce štítné žlázy, nádory mozku, cukrovka a někdy i nadměrné braní některých léků, halvně tedy těch na snížení krevního tlaku, ale asi i dalších.
Karin, (06. 01. 2015 10:49) Reagovat
[quote name="Májina"]Tak pokud má někdo kvůli nízkého tlaku zimnici, nebo ho studí nohy kvůli špatnému krevnímu oběhu, tak to asi otužování nepomůže, ale jinak si také myslím, že lidé by se měli více otužovat. Zlepšuje to imunitu.[/quote]A ještě to navíc zlepšuje náladu a dodává energii. Začala jsem se otužovat nejdříve tím, že jsem se sprchovala chladnou vodou a přestala doma přetápět. Postupně na sobě pozoruju, jak se víc a víc otužuju, a i když třeba jsem bez nálady a "unylá", dám si ledovou sprchu a hned je mi líp.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Nízký tlak.cz
Kontakty