Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (99 komentářů)

Irena, (26. 04. 2013 05:29) Reagovat
[quote name="Karolína"]A co způsobuje chudokrevnost v těhotenství? byla jsem chudokrevná v dospívání a ani už nevím proč a byla bych nerada, aby se mi to vrátilo v těhu. No, snad pomůže, když budu podporovat co nejvíce příjem železa.[/quote]Já byla také chudokrevná jako dospívající a obávám se, abych nebyla o to víc náchylnější k chudokrevnosti v těhotenství, ale to asi ne, když jsem ji měla způsobenou nějakými potížemi s menstruací nebo něco takového. Už si to moc dobře nepamatuju.
Vendelína, (06. 05. 2013 07:25) Reagovat
Nízký krevní tlak dokáže být hodně nepříjemný. Nedávno jsem měla (naštěstí jen krátkodobě) pokles krevního tlaku a bylo mě hodně špatně. Myslela jsem, že se při něm motá hlava a člověk je malátnější, ale mě bylo hodně zle.
Katka, (14. 05. 2013 06:01) Reagovat
[quote name="Radka"]Přesně tak, taky jsem zkoušela super dietky, při kterých jsem jen myslela na jídlo, protože jsem byla věčně hladová. Sice jsem třeba nějaké to kilo shodila, ale nemělo to dlouhodobější efekt. Teď jím normálně akorát jsem z jídelníčku vyhodila hodně tučná jídla, slazené limonády a přidala více ovoce a zeleniny. Ne že bych nějak rychle hubla, ale efekt tam je.[/quote]Já se také vždy snažila zhubnout rychle, říkala jsem si vždy, že to chce alespoň kilo týdně, ale přesně, jak říkáte, byla jsem hladová, něco jsem shodila, zase přibrala. Teď více sportuju, jídlo omezuju jen trochu a hubnu kilo měsíčně, není to moc, ale od nového roku mám pět kilo dole, a to už vidět je.:)
Hana, (27. 05. 2013 18:10) Reagovat
[quote name="KÁČA"]Jsem ve třetím měsíci těhotenství a už jsem dvakrát téměř omdlela. Může to být způsobené nízkým tlakem? Nikde jsem nedohledala, jestli tlak v těhotenství hapruje.[/quote]Těhotná jsem ještě nebyla, ale pokud vím, tak mdloby jsou v těhotenství docela běžným příznakem. Nevím, ale jestli je to způsobené tlakem nebo něčím jiným.
Iveta, (12. 06. 2013 13:56) Reagovat
[quote name="JANA"]Dobrý den,v poslední dobou se mi dělají mžitky před očima. Především když rychle vstanu. Musím se pak zastavit a počkat než mžitky zmizí, abych sebou nesekla. Může to být způsobené nízkým tlakem?[/quote]To se mi také běžně stává, a to mám jen o trochu nižší tlak než je normál. Doporučuju pomaleji stávat, ať neomdlíte úplně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nízký tlak.cz
Kontakty