Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (99 komentářů)

Kateřina, (02. 02. 2015 06:07) Reagovat
Nedávno si kamarádka měřila tlak, a tak jsme si řekla, že si ho také změřím. Vyšel mě hodně nízký. Přitom jsem nikdy s tlakem problémy neměla, ale je pravda, že mě ho dlouho neměřili. Mám s tím něco dělat, když nemám žádné příznaky nízkého tlaku. Není to nebezpečný? Přemýšlím, jestli mám zajít k doktoru nebo ne.
Míša, (03. 03. 2015 09:11) Reagovat
[quote name="Kateřina"]Nedávno si kamarádka měřila tlak, a tak jsme si řekla, že si ho také změřím. Vyšel mě hodně nízký. Přitom jsem nikdy s tlakem problémy neměla, ale je pravda, že mě ho dlouho neměřili. Mám s tím něco dělat, když nemám žádné příznaky nízkého tlaku. Není to nebezpečný? Přemýšlím, jestli mám zajít k doktoru nebo ne.[/quote]Podle mě s nízkým tlakem, když nemáte žádné potíže, hned chodit k doktoru nemusíte. Také je možné, že jste ho měla nízký jen v ten okamžik. Zkoušela jste si měřit tlak znovu? Pokud ne, zkuste si ho občas měřit a uvidíte, jak jste na tom. Kdyby ty hodnoty byly fakt hodně nízké, nebo byste měla velké výkyvy, tak k lékaři raději zajděte.
Věrka, (21. 04. 2015 06:44) Reagovat
Nízký tlak mám od dětství a jsem na jeho projevy zvyklá, naštěstí to u mě není tak drasticky. Občas se mi zatočí hlava, je mi mdlo a výjimečně omdlím, ale myslím, že nikdy se nejedná o úplnou ztrátu vědomí.
Marie, (01. 05. 2015 17:55) Reagovat
[quote name="Kateřina"]Nedávno si kamarádka měřila tlak, a tak jsme si řekla, že si ho také změřím. Vyšel mě hodně nízký. Přitom jsem nikdy s tlakem problémy neměla, ale je pravda, že mě ho dlouho neměřili. Mám s tím něco dělat, když nemám žádné příznaky nízkého tlaku. Není to nebezpečný? Přemýšlím, jestli mám zajít k doktoru nebo ne.[/quote]Než se vydáte k lékaři, tak si zkuste změřit tlak ještě jednou. Třeba šlo jen o nějaký mimořádný výkyv. Pokud budete mít hodně nízký, tak navštivte lékaře, ale zpravidla se s tím nic moc nedělá, tak asi nebude moc nebezpečný, ale vždy je lepší být pod dohledem lékaře.
Aneta, (04. 06. 2015 11:37) Reagovat
Nízký tlak mám zhruba od puberty (nebo alespoň v té době se na to přišlo). Pořád mi tvrdily, že se to po pubertě srovná. No a teď je mi skoro třicet a žádná změna k lepšímu. Pořád se mi motá hlava, občas je mi nevolno...Nic příjemného, ale jsem na to zvyklá.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Nízký tlak.cz
Kontakty