Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (99 komentářů)

Lucka, (20. 06. 2013 04:33) Reagovat
[quote name="Radka"]Přesně tak, taky jsem zkoušela super dietky, při kterých jsem jen myslela na jídlo, protože jsem byla věčně hladová. Sice jsem třeba nějaké to kilo shodila, ale nemělo to dlouhodobější efekt. Teď jím normálně akorát jsem z jídelníčku vyhodila hodně tučná jídla, slazené limonády a přidala více ovoce a zeleniny. Ne že bych nějak rychle hubla, ale efekt tam je.[/quote]Zhubnout není žádný zázrak, zvlášť když si člověk stanoví malé, ale dlouhodobé cíle. dřív jsem se snažila zhubnout co nejvíce během relativně malého období. Teď se snažím shodit cca 1 kg měsíčně. To je reálné a jde to.
Mirka, (25. 06. 2013 09:03) Reagovat
[quote name="Vendelína"]Nízký krevní tlak dokáže být hodně nepříjemný. Nedávno jsem měla (naštěstí jen krátkodobě) pokles krevního tlaku a bylo mě hodně špatně. Myslela jsem, že se při něm motá hlava a člověk je malátnější, ale mě bylo hodně zle.[/quote]A jak jako zle? Jestli to nebylo způsobené něčím jiným, protože já mám standardně nižší tlak, a i když je to nepříjemné, zase že by mě bylo vyloženě zle, to ne.
Mirka, (01. 07. 2013 06:33) Reagovat
[quote name="Týna"]Možná může být nízký tlak smrtelný ve spojení s jinou nemocí, která ho způsobuje, ale sám o sobě si nemyslím, že by mohl představovat smrtelné riziko. O některých lidech, kteří měli v mém okolí nízký tlak, jsem slyšela, že se jim naopak upravil.[/quote]Já jsem měla také jako mladá nízký tlak. Pak jsem několik let s ním neměla problémy vůbec a teď naopak začínám bojovat s vyšším tlakem...
Týnka, (03. 07. 2013 06:35) Reagovat
[quote name="VERU"]Mám nízký tlak už od svých 13. Nyní je mi 27. Občas se mi silně zamotá hlava, musím pomalu vstávat z postele, ale zvykla jsem si na to. Žít se s tím dá, i když ono asi záleží, jak nízký tlak člověk má. Já mám 50/90.[/quote]Mám také tlak jako vy. Je mi šestnáct. Někdy je to nepříjemné, když se mi třeba zamotá hlava, nebo je mi hodně mdlo. štve mě, že mají rodiče o mě strach a na večerní akce mě moc nepouštějí. Ne že bych je nechápala, ale je to otrava.
Markéta, (07. 07. 2013 17:11) Reagovat
Dobrý den, vrtá mi hlavou, že mám dlouhodobě nízký tlak (aktuálně třeba 98 na 57), ale cítím se naprosto výborně, nemám žádné potíže, nejsem unavená, jsem vitální, hlava se mi nemotá atd. atd. Jako mladá jsem měla 120/80. Dnes je mi 37, tlak jsem si z legrace změřila před pár měsíci, občas si ho přeměřím a pořád je takto nízký a pořád je mi skvěle. Může to souviset i s celkovým vyklidněním, které u mě v posledních měsících proběhlo? Díky za odpověď, Markéta
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Nízký tlak.cz
Kontakty