Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (99 komentářů)

Terka, (12. 07. 2013 04:50) Reagovat
[quote name="Markéta"]Dobrý den, vrtá mi hlavou, že mám dlouhodobě nízký tlak (aktuálně třeba 98 na 57), ale cítím se naprosto výborně, nemám žádné potíže, nejsem unavená, jsem vitální, hlava se mi nemotá atd. atd. Jako mladá jsem měla 120/80. Dnes je mi 37, tlak jsem si z legrace změřila před pár měsíci, občas si ho přeměřím a pořád je takto nízký a pořád je mi skvěle. Může to souviset i s celkovým vyklidněním, které u mě v posledních měsících proběhlo? Díky za odpověď, Markéta[/quote]Hlavně, že se cítíte dobře. Zase tak extrémně nízký tlak, abyste měla velké problémy, to není. Je to individuální. Někomu s tímhle tlakem může být špatně, nikomu ne. Přeji, aby vám bylo dál dobře.
Aneta, (26. 07. 2013 05:13) Reagovat
Mám dost nízký tlak, kvůli kterému se mi občas točí hlava a nebývá mi dobře, ale tak nějak jsem si na to zvykla. Nijak to neléčím. Nyní jsme se s manželem začali snažit o miminko - o naše první. Může být nějaký problém v těhotenství. Četla jsem o potíže s vysokým tlakem, s haprujícím, ale ne o nízkém tlaku. Děkuji za případné rady a zkušenosti.
Jana, (09. 09. 2013 04:08) Reagovat
[quote name="Aneta"]Mám dost nízký tlak, kvůli kterému se mi občas točí hlava a nebývá mi dobře, ale tak nějak jsem si na to zvykla. Nijak to neléčím. Nyní jsme se s manželem začali snažit o miminko - o naše první. Může být nějaký problém v těhotenství. Četla jsem o potíže s vysokým tlakem, s haprujícím, ale ne o nízkém tlaku. Děkuji za případné rady a zkušenosti.[/quote]Proberte to s gynekologem. Ono záleží na tom, jak nízký tlak máte.
alena, (02. 10. 2013 07:07) Reagovat
Lékař mi naměřil už podruhé tlak 84/66 bez komentáře. Mně vrtá hlavou, co se stane, až se oba tlaky sejdou na stejné hodnotě?
Naďa, (03. 10. 2013 08:24) Reagovat
[quote name="alena"]Lékař mi naměřil už podruhé tlak 84/66 bez komentáře. Mně vrtá hlavou, co se stane, až se oba tlaky sejdou na stejné hodnotě?[/quote]No, bude to znamenat, že máte hodně nízký tlak, což je třeba řešit. Už teď je nízký, ale že by se dělo zrovna něco mimořádného, když jsou obě hodnoty stejné, to si nemyslím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Nízký tlak.cz
Kontakty